Kino seznamka

Představitel šéfa seznamky Jiří Langmajer se musel na filmovém place vypořádat s nejednou překážkou. Vzhledem k tomu, že je postava Jiřího Lagmajera vykreslena jako novodobý Kristián, který umí svést a okouzlit ženy, předepsal mu scénář i tanec. Z toho herec moc nadšený nebyl, ale Zita Marinovová neměla slitování.

Kino: Seznamka

Nepříjemným překvapením ovšem nebyl konec. Hrdinové komedie se vydají na rekreaci k moři, kde na šéfa seznamky čekalo surfování. S oříškem v podobě studené vody se Jíří Langmajer vypořádal díky otužování poměrně dobře, ale sehrát se s novým parťákem v podobě surfovacího prkna bylo již horší. Česko Slovensko má talent se vrátí na televizní obrazovky, otevírají se castingová….

Novinka! Seznamka pro rodiče s dětmi. Ta první s Kateřinou Olivovou

Natáčení dnešního dílu seriálu Modrý kód přerušil koronavirus, cesta pacientky do…. Poslední epizoda soutěže MasterChef Česko před letní pauzou naservíruje exotické ryby…. Český lev nově ocení i tvůrce animovaných a krátkých filmů. Večerníček slaví narozeniny, zrodil se před pětapadesáti lety.

Orientační nabídka

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Dnes začíná v Praze ve Slovanském domě seznamka v kině. Speed-dating, tedy rychloseznamka je u nás populární. Nový projekt seznamování v kině je v Česku jedinečný. Celý večer bude koncipován jako seznamovací večírek.


  1. NOVÁ SLUŽBA: Nezadaní lidé se mají seznamovat v kině. Jak to bude vypadat?.
  2. Filmové hity, popcorn nebo seznamka. Letní kino pobaví.
  3. SEZNAMKA aneb Proč ještě nemám svého Milana?: Rožnov pod Radhoštěm.

Nejdříve se všichni účastnící podívají na film, samozřejmě již před filmem se lidé spolu začnou normálně seznamovat. Když promítání skončí, jde se na seznamovací after party.


  1. PLATO – Novinka! Seznamka pro rodiče s dětmi. Ta první s Kateřinou Olivovou.
  2. rande naslepo sleduj filmy!
  3. Do kina : PojÄŹme ....
  4. seznamovací agentura!
  5. sex seznamka plzeň!
  6. seznámení s muži!
  7. Seznamka – program a vstupenky online | Kino 70 Nové Město nad Metují.

Tam každý dostane uvítací drink na uvolnění, lehké občerstvení a zábava může začít. Na párty se hrají různé hry, jako je seznamovací bingo. Pro zpestření celého procesu seznamování organizátoři připravili tombolu a další soutěže. V případě, že první akce - rande v kině, bude úspěšná.

Brzy se rozšíří do celého řetězce kin Cinema City v pravidelném termínu.

Město Litomyšl: Seznamka

Orgie lásky v metru? Poslední vagon prý bude jen pro nezadané! Jak funguje klasické rychlorande? Skupina nezadaných lidí se sejde v nějakém podniku. Každý má svoji jmenovkou s přezdívkou a kartou na zapisování poznámek.

Pak jsou rozděleni do dvojic a první rychlorande začíná. Zhruba po čtyřech minutách konverzace zazní zvukové znamení, muži se přesunou k další dámě a další čtyřminutové rychlorande začíná. Ženy vždy zůstávají u svých stolků.